Cephe Uygulamaları

Cephe Uygulamaları

Aluminyum cephe

Aluminyum cephe giydirme yöntemiyle yapılan reklamlar gayet ilgi çekici bir yöntemdir. Çünkü aluminyum cephe giydirme yöntemiyle yapılan bir reklam oradan gelip geçen birçok insan tarafından ister istemez görülecek ve o an fark edilmese dahi bilinçaltına yerleşecektir ve bu sayede geri dönüş sağlanmış olacaktır.

Aluminyum cephe giydirme yöntemiyle yapılan reklamcılıkta, giydirme yapılacak cephe ölçüleri tarafımızdan alınır. Aluminyum cephe giydirme tasarımı firmamız tarafından müşterinin de istek ve önerilerine göre hazırlanır.

 Kompozit cephe

Kompozit cephe giydirme sistemi iki alüminyum levha arasına yerleştirilmiş polietilen tabakadan oluşan alüminyum kompozit paneller, günümüzde bina cephe giydirme sistemlerinden, reklam, tanıtım ve dekoratif amaçlı uygulamalara dek geniş bir yelpazede kullanım alanı bulmakta ve gün geçtikçe  artan bir taleple yaygınlaşmaya devam etmiştir.

Alüminyum Kompozit  ileri teknoloji ile üretilmiş ve modern mimaride de rahatlıkla kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir yapı elemanıdır. Her türlü bina ve konstrüksiyonda yeni bir görünüm ve modern çizgiler üretilmesine yardımcı olmakla birlikte reklamcılık açısından da gayet başarılı bir yöntemdir. 

Vinil germe 

Vinil germe, dijital ortamda branda üzerine logo resim basılan veya yazı yazılan uygulamalardır. Vinil cephe giydirme yöntemiyle yapılan reklamcılıkta, giydirme yapılacak cephe ölçüleri firmamız alınır. vinil cephe giydirme tasarımı firmamız tarafından müşterinin de istek ve önerilerine göre hazır hale getirilir. 

Vinil cephe giydirme reklamın tek parça ve istenilen boyutlarda olmasını sağlar. Bu reklam veren firmalar için  büyük avantaj anlamına gelmektedir. vinil cephe giydirme uygulamalarında dikkat edilmesi gereken belki de en önemli husus vinil germenin kaliteli olmasıdır.

 

Zira Avrupa üretimi  viniller Uzakdoğu ülkelerinin üretmiş oldukları vinil cephe giydirme sistemlerinden daha uzun ömürlüdür.

    Araç Giydirme