Hakkımızda

Hakkımızda

MOTTO, 2009 yılında firmalara, iletişim ve reklam ihtiyaçlarına maksimum yarar sağlayabilecekleri projeler yapmak, geliştirmek, yönetmek ve sürekliliği sağlamak amacıyla kuruldu.

 

“Tasarlıyoruz, üretiyoruz, kazandırıyoruz ve garanti ediyoruz.” sloganıyla yola çıkan MOTTO; Portföyündeki müşterilerinin işlerini tasarım, üretim, satış sonrası hizmet gibi konularda belli ilke ve prensipleri, müşteri memnuniyetini de ön planda tutarak bugüne kadar uygulamıştır.  Reklama, her zaman farklı bir perspektiften bakan MOTTO, sektörde adı anılır bir firma olmuştur. İlerleyen senelerde sektörün ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yatırımlarına hızvermiştir. Bu yatırımlar sonucu portföyüne her geçen gün yeni müşteriler ekleyen, çalıştığı firmaların ihtiyaçlarına geniş bir ürün çeşidiyle cevap veren MOTTO, kalite ve özveriyi her zaman ön planda tutmaktadır.

 

MOTTO,  reklam ve tanıtım sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Kadromuzdaki kişilerin deneyimleri ve yaratıcılıkları ile sektöründe bulunan ürün ve hizmetimiz hızla kendi çizgisini belirlemiştir. Kalite standartlarını arttırmak için teknolojiyi yakından takip etmiş ve kalitesini yükselterek imalat süresini de minimum seviyeye indirmeyi de başarmıştır.

 

MOTTO daha iyi ve sorunsuz hizmet verebilmek amacıyla, kalite, güven ve müşteri memnuniyetlerini ana prensip olarak benimseyerek, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla seçmiş olduğunuz ürüne en uygun görsellik ve işlevsellikte çözüm hazırlayıp sizlere sunmaktadır.

 

MOTTO olarak hayal gücünün ve yeniliklerin dünyasına sizi davetediyoruz. Özellikle görünümün etkin rol oynadığı modern dünyada sizi rakiplerinize karşı bir adım öne taşımayı hedefliyoruz.

 

Birlikte çalışabilmek ve üretebilmek dileğiyle...

    Araç Giydirme