Kutu Harf

Kutu Harf

Kutu harf kabartma şeklinde yazılan yazılardır. Kutu harf sistemiyle yapılan tabelalar boyutlu ve kabartma şeklinde yapıldığından dolayı daha çok ilgi çekicidir. Kutu harf ile yapılan tabelaların başlıca çeşitleri şunlardır: 

Tercihe göre ışıklı ve ışıksız şekillerde yapılan Kutu harf sisteminde, dış şartlara dayanıklı paslanmaz ve dayanıklı olması gerekmektedir. Ayrıca reklamcılığın temelini oluşturan ilgi çekicilik ve estetikten de mahrum olmamalıdır. Bu yüzden firmamızdan bir an önce iletişime geçmeniz ve ticaretten önce bizimle fikir alışverişini önermekteyiz. 


 Fileli Kutu Harf

Fileli Kutu harf, kabartma yapılarak uygulanan harf çeşididir. En önemli özellikleri ise gündüzleri şık görünüşü sayesinde geceleri ise içine yerleştirilecek ışıklarla ışıl ışıl bir görüntü sağlamasıdır. Fileli kutu harfler deneyimsiz bir firma tarafından yapıldığında ciddi manada sorunlarla karşılaşabilirsiniz.  Fileli kutu harf yapımında kalitesiz ürünler dolayısıyla paslanmalar olmaktadır. Bu paslanma vakıaları müşterilerin en mustarip olduğu konulardandır. Biz firma olarak yılların getirdiği deneyimlerle Fileli kutu harflerimizin hep ışıl ışıl kalacağından renginden ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeden uzun yıllar size hizmet vereceğinden eminiz.

 

 Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz kutu harf; Paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan; kalitesi ve malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela türüdür. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen boyutta ve yazı karakterinde kesilmesi yle üretimi yapılır. 

Paslanmaz kutu harf, paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanına pleksi malzeme döşenmesi ile FİLELİ KROM KUTU HARF haline getirilir. Fileli krom kutu harf içten led ışıkla aydınlatılarak firmanızın veya logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkarır.  

 

 Alüminyum Kutu Harf

Firmamızın kendi imalatı olan alüminyum kutu harflerinde paslanmazlık özelliği mevcuttur. Alüminyum kutu harfleri eğer monte edileceği mekan rengiyle uyumlu hale getirilir ve bu renklerle kombine bir ışıklandırma sistemi de yapıldığı taktirde, mutlak suretle insanların ilgisini çekecektir.Bizimle iletişime geçin zevkinize uygun, iş konseptinize uygun en yüksek kalitede paslanmaz alüminyum kutu harfleriyle oluşturacağınız tabelanızı bir an önce hizmetinize sunalım.

 

Pleksi Kutu Harf 

Pleksi kutu harf renkli ve renksiz; ışıklı ve ışıksızlık gibi özellikleri olan güneş, yağmur, kar, gibi doğa koşullarına ve olası darbelere göre oldukça dayanıklı, şeffaf niteliğiyle dikkat çeken bir kutu harf modelidir. Pleksi kutu harfli tabelaların içerisine yerleştirilecek ledler aracılığıyla hem tabela aydınlatması hem de şirket renklerinin sergilenmesiyle doğacak güzel bir uyum sağlanmaktadır. Dış mekânlarda genellikle silikonlu iç mekânlarda ise silikonsuz ledlerle aydınlatılma yapılmaktadır. Pleksi kutu harf genellikle çok tercih edilen ürün kategorisindedir. Çünkü oldukça şık olmakla birlikte aynı zamanda çok yüksek maliyette değildir.

 

 

    Araç Giydirme