Pleksiglass Kutu Harf

Pleksiglass Kutu Harf

 

 

Pleksi Kutu Harf;  renkli ve renksiz, ışıklı ve ışıksızlık gibi özellikleri olan güneş, yağmur, kar, gibi doğa koşullarına ve olası darbelere göre oldukça dayanıklı, şeffaf niteliğiyle dikkat çeken bir kutu harf modelidir. Pleksi kutu harfli tabelaların içerisine yerleştirilecek ledler aracılığıyla hem tabela aydınlatması hem de şirket renklerinin sergilenmesiyle doğacak güzel bir uyum sağlanmaktadır. Dış mekânlarda genellikle silikonlu iç mekânlarda ise silikonsuz ledlerle aydınlatılma yapılmaktadır. Pleksi kutu harf genellikle çok tercih edilen ürün kategorisindedir. Çünkü oldukça şık olmakla birlikte aynı zamanda çok yüksek maliyette değildir.

 

Pleksi Kutu Harfler de yapım aşamasında yerli pleksi malzeme kullanıldığı takdirde daha uzun ömürlü daha kaliteli bir ürün elde edilmiş olmaktadır. Pleksi kutu harflerde dikkat edilmesi gereken diğer bir unsur da kullanılacak ledlerin kaliteli olmasıdır. Kaliteli bir malzemeyle yapılan Pleksi Kutu harfli tabelalar, daha uzun ömürlü ve  daha şık görünümlü olacaktır. Tabelacılık sektöründe profesyonel hizmet anlayışıyla yola çıkmış olan firmamız sizlere kaliteyi sunmayı kendine şiar edinmiştir.

 

Pleksi Kabartma Tabelaları, ışıklı pleksi kabartma ve ışıksız pleksi kabartma olmak üzere ikiye ayrılır. Harf kabartma yöntemiyle yapılan Pleksi Kabartma tabelaları, son yıllarda en yaygın kullanılan tabelalardandır ve oldukça şık bir görünüme sahiptir.

 

Pleksi Kutu Harf Tabelalar

 

Işıklı Pleksi Kabartma yöntemiyle yapılmış olan tabelalara kullandığımız kaliteli aydınlatmayla birlikte artık sizin de ışıl ışıl bir tabelanız olacaktır.  Ticaretin esaslarından olan reklamcılıkta yaptıracağınız tabelalar hiç şüphe yok ki size daha fazla müşteri sağlayacak bir yöntemdir. Daha fazla kutu harf tabela için tıklayınız.

 

Aşağıda pleksi kutu harf tabela örneklerini inceleyebilirsiniz.

Araç Giydirme