Bilboard

Bilboard

 

 

Billboardlar, şehre yayılan geniş kapsama alanıyla kampanya mesajını hızlı bir şekilde kitlelere taşıyan etkili bir açıkhava reklam ünitesidir. Billboardlar ile yayalara ve sürücülere aynı anda ulaşılır. Büyük görünürlüğüyle etkili iletişim olanağı sunan billboardlar müşteriye özel haftalık networkler şeklinde satılır. Hedef kitle veya amaç odaklı planlamaya imkan tanır. Yanyana bir kaç billboard birlikte kullanılarak oluşturulan tasarımlar ile daha etkili reklam yapılabilir. Özel proje uygulamaları için uygun bir açıkhava reklam ünitesidir.


Motto Reklam, Luna Billboardlar ve Işıklı Billboardlar olarak iki ayrı billboard türüne sahiptir.


LUNA BİLBOARD


Diğer billboardlardan farklı olarak çift yüzlü sergileme alanı sunulabilen billbaordlar da iki yönlü trafik akışına sahip yol kenarlarına ve refüjlere konumlandırılmış özel bir reklam ünitesidir.


İnsan ve trafik açısından yoğun olan bölgelerde inşaatların çevresine konumlandırılan reklam alanlarıdır. Parapetler, inşaat alanının önünde kirliliği kapatan bir paravan vazifesi görürken, aynı anda etkili ve görünürlüğü yüksek bir reklam ortamı sunarlar. 3 boyutlu ya da büyük ebatlı farklı uygulamalar için uygun açıkhava reklam alanlarıdır.


GİANTBOARD


Giantboardlar büyük boyutlu reklam alanlarını networkler halinde kullanma fırsatı veren bir açıkhava reklam çözümüdür. Ebatları ile ayrışan ve dikkat çeken aynı zamanda göz hizasında konumlandırıldıkları için maksimum görünürlük sağlayan Giantboardların her biri özel lokasyonlarda, standart ebat / tek görsel ile minimum 10 noktada yayın imkanı veren networkler yüksek erişim ve frekans yaratmadır. Giantboardlar özel uygulamalar için de en uygun reklam üniteleridir ve 15 günlük, aylık networkler halinde satılan Giantboard’lar için yapılan prodüksiyon yatırımları böylece daha efektif değerlendirilebiliyor. Daha fazla tabela için tıklayınız.

Araç Giydirme