City Light Poster (CLP)

City Light Poster (CLP)

 

 

CLP (City Light Poster), göz seviyesi mesaj konumuyşa yayalar ve araç sürücüleri tarafından kolaylıkla fark edilir. Otobüs durakları ve otobüs hatları boyunca konumlandığından geniş bir coğrafyayı kapsar. Haftalık networkler halinde satılan CLP’ler hızlı ve yüksek erişim üretir. Cam kaplı ön yüzeyleri ve içten ışıklı tasarımı ile modern ve şık bir görünüme sahip CLP reklam üniteleri nitelikli birer kent mobilyası olarak karşımıza çıkmaktadır.


CLP DURAK
CLP durak üniteleri yayalar, araç sürücüleri ve toplu taşıma kullanan insanlara ulaşmak için etkili reklam üniteleridir. Ana arterler üzerinde şehre homojen dağılmış durak CLP’leri bekleme halindeki kitleye uzun süreli mesaj iletimi sağlamaktadır.

 

CLP RAKET
Kaldırımlarda yayaların kolayca görebileceği konumları nedeniyle yüksek görülme oranına sahip raketler ana arterlere konumlanmaktadır. Raketler sürücüler tarafından da rahatlıkla görülmektedir.

 

CLP SİLİNDİR KULE
İçten aydınlatmalı silindir kuleler büyük boyutlu yapıları ve gövde kısımlarındaki reklam alanları sayesinde üç cephede üç afişle hizmet vermektedirler. Meydan ve kavşaklarda yüksek silindir formuyla dikkat çeken kuleler 360 derece döner ve hareketli oluşu sayesinde göz yakalarlar. Daha fazla dış mekan tabelaları için tıklayınız.

Araç Giydirme