Araç Giydirme 25$

Araç Giydirme 25$

 

 Araç Giydirme

Araç giydirme, araç kaplama gibi değişik adlarla anılan bu reklam yöntemi, genellikle büyük firmaların tercih ettiği bir yoldur.  Araç giydirme profesyonel hizmet isteyen bir iştir çünkü farklı boyutlarda ve farklı çeşitlilikte üretilen araçları, aracın ve reklam yapılacak ürün veya firmanın özellikleriyle birleştirmek ve ortaya estetik zevk verecek bir reklam çıkarmak inanın firmanız için de bir itibar vesilesi olacaktır. 

 

 Renk Değiştirme

Araç giydirme, tıpkı cephe giydirme işin de olduğu gibi reklam yapılacak alanda çalışmakla başlar eğer bir firmanın eskiden varolan bir reklamı tekrarlanacaksa aynısı taklit edilir. Aksi halde reklam, giydirme yapılacak araç boyutu ve tasarım gibi konularda deneyimli ekibimiz her zaman siz değerli müşterilerimizin yanında olacaktır.  Araç Giydirme malzemeler; Kast Folyo Baskı, Yarı Kast Folyo Baskı, Vinyl Baskı, Folyo Baskı, One Way Vision vs malzemelerden yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak araç üzerinde özel mat ya da farklı renklerde folyo kaplama işlemi yapılmaktadır.

 

 Ticari Araçlar

Ticari araç giydirme, her türlü aracın, özel tasarlanmış görsel ile kaplanmasıdır. Firma reklamı, resim, renkli görseller şeklinde uygulamalar yapması mümkündür.

Ticari araç giydirme, araçların farklı kısımlarına yapılabilmektedir. Aracın tamamı kaplanabilmekte veya aracın sadece kapı kısımları kaplanabilmekte, talep edilen yerlere lokal kaplama yapılabilmektedir.

Ticari araç giydirme, kaliteli, malzeme kullanılarak hazırlanmış olan dijital baskınız, uygulama konusunda başarısız bir ekip tarafından uygulanması durumunda amacına ulaşamayacaktır. Ticari araç giydirme uygulamasının, kesinlikle bu işi iyi bilen firmalar tarafından yapılması gerekmektedir.

 

 Seçim Otobüsleri

Seçim araçları demokrasi gereği siyasi partilerin özellikle seçim dönemlerinde yoğunluklu olarak başvurdukları bir yöntemdir. 

Araç giydirme uygulamasında Propagandanın doğru şekilde yapılmasını sağlamak ve mesajın net şekilde verilmesi sağlamak şarttır ve bunu başarmak ancak ve ancak profesyonellerin işidir.

 

İnsanlara doğru şekilde mesaj vermek en az mesaj kadar önemlidir. Gelin seçim araçlarınızı giydirme işini bir likte tasarlayalım ve başarınızda bizim de katkımız olsun...

    Araç Giydirme